Farklı Ambalaj Çeşitlerimiz İle Sizlerleyiz

Hayatımız içerisinde pek çok ürünü gerek yolculuk amacıyla gerek taşınırken kullanırız. Sitemiz kapsamında Bursa ambalajcılar içerisinde sizlere hizmetlerimiz hakkında faydalanabileceğiniz bazı önerilerde bulunduk.

 1. Kutu Çeşitlerimiz Nelerdir?

 Kutular çeşitleri içerisinde lazer kesim ile sağlanan çeşitli şekillere sahip kutu çeşitleri için Bursa kalıp kutu imkânları sağlanır. Birden fazla ürün koyabileceğiniz çok katlı Bursa karton kutu önerileri için ise Bursa triple kutu önerileri sunulabilir. Bu triple kutu çeşitleri daha çok süs eşyalarının paketlenmesinde kullanılır. Ambalajlamanın önemli ürünlerinden kalıp kutu ise yük taşımacılığında kolaylık sağlar. Süsleme ve hediyelik kaplama için kraft kutu kullanılır.

 2. Ambalaj Ve Koli Hizmetlerimiz Nelerdir?

 Eşyalarımızın hazırlanmasında sıklıkla kullandığımız ürünlerden biri de koli olmaktadır. Farklı boyutlarda koli ürün bulacağınız Bursa koli olarak hizmetinizdeyiz. Ayrıca ambalajlama açısından Bursa ambalaj ürünlerimiz sizlere kolaylık sağlar. Ayrıca yağları, yakıtları ve diğer malzemeleri fiziksel olarak ayrıştırabilmeniz için Bursa seperetör ürünlerine bulunmaktadır.

 Bu açıdan da seperetör seçimine dikkat edilmelidir. Karbon çelikten oluşturulan köşebent ise bursa köşebent imalat için kullanılabilir. Ayrıca ondüle olarak adlandırılan karbon çeşitleri ise Bursa ondüle kapsamında imalat için kullanılan malzemelerdendir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir