Ambalaj Malzemeleri

Bursa da bulunan ambalaj yapımı ile uğraşan ustalar tarafından yapılan kutu, triple kutu, köşebent, kalıp kutu, seperetör, kraft kutu, koli ve bursa karton kutu işleri oldukça kaliteli malzemeleriyle göz doldurmaktadır. Bu kutuların özellikleri suya dayanıklı ve ağırlığa karşı kaliteli malzemelerden yapılmış olmasıdır.

Bazı Kutu Seçenekleri

Ambalaj malzemeleri fabrikalar için ve malını ambalajlamak isteyen mal sahipleri için çok değerlidir. Kutuların sağlamlığı, duruşu, şekli ve ergonomik olması her şeyden önemlidir. Kalıp kutular, istenilen şekilde yapılan ve kalıp olarak kullanıma sunulan kutulardır. Bursa Ambalaj Bu kutular ticaretin önemli bir yerinde yer alır.

Kolilerin Sağlamlığı ve Yapım Malzemesi

Bursa Koli, kartondan ve Kraft malzemelerden yapılır. Birçok boyutu bulunmaktadır. Değişen ve gelişen dünyanın en önemli sektörü taşımacılık olduğundan beri kutulara olan talep artmıştır. Bursa Kalıp Kutu En küçük bir eşya bile kutulara konmadan kargoya verilemez veya taşınamaz. Eşyanın değeri ne olursa olsun kutulanmalı ve özenle ambalajlanmalıdır. Özellikle bütün Kraft kutular geri dönüşüme elverişlidir. Kutular doğa dostu ve çevreye en az zararı veren malzemelerden üretilir.

Bursa Seperatör

İstenilen ölçülerde doğal ahşaptan ya da vernikli tahtalardan yapılan seperatörler de doğa dostu malzemelerdendir. Metal olarak ise köşebentler kaliteli demirden üretilir. Bursa Ondüle Ondüle kartonlar ambalaj ve taşıma sektöründe en çok işe yarayan kırılmayı önleyen basit kartondan yapılmış bir malzemedir. Basit kargo kolileri dahi tüm koliler en iyi ve en kullanışlı şekilde dizayn edilir.

Bursa Köşebent Kullanımı en kolay kutular ve ambalaj malzemeleri bursaekimambalaj.com da yer almaktadır. Bursa Triple Kutu Kutuların büyük, orta ve küçük olarak birçok boyu bulunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir