Kolinin Kullanım Yerleri Ve Kullanım Şekilleri

Koli bir taşıma aracıdır. Koliler kartondan elde edilir. Dayanıklı kartonlarla kutu şeklinde tasarlanır ve taşıma için kullanılır. 

 Kolilerin Kullanım Yerleri Nerelerdir?

 Günümüzde taşınma işlemleri için kullanılan araçların başında koliler gelmektedir. Taşıma sırasında kutu ve koli kullanımı bir tür rahatlık sağlar. Dayanıklı karton ürünler olan koliler triple kutu, kraft kutu şeklinde ya da kalıp kutu şeklinde olabilir. Koliler pek çok yerde kullanılabilir. Bunları kısaca sıralarsak:

● Nakliye işlerinde

● Depolama işlerinde

● Gıdaları korumak amacıyla

● Giyimde tekstil hammaddelerinin bozulmasını önlemek amacıyla kullanılmaktadır. 

Bursa’da Koli Sektörü

 Pek çok şehirde koli işleri yapan kuruluşlar yer almaktadır. Bursa’da Bursa ambalaj olarak, bursa koli ve Bursa karton kutu işlerinde de kuruluşumuz önderdir. Bu şehirde Bursa ambalajcılar arasında özellikle Bursa seperatör, Bursa kalıp kutu alanındayız. Ayrıca bursa triple kutu denince işletmemiz akla gelir. Bu alanlarda önder olan firmamız, sağladığı ürünlerin dayanıklılığı, estetik yönü ve kaliteli hizmet anlayışıyla tanınır. 

 Farklı ürünler arasında köşebent ve seperetör sayılabilir. Seperatör birleşim yerlerini ayıran bir araçtır. Köşebent ise köşeleri farklı şekillerde birleştirmeye olanak sağlar. Bursa’da, bursa köşebent ve Bursa seperetör ihtiyaçlarınızda bize güvenin. Ayrıca Bursa ondüle ihtiyaçları firmamızdan sağlanabilir. 

 Alanında önder olan kuruluşumuz saygın ve kaliteli iş anlayışı ile size yıllardır hizmet veriyor. İşletmemiz çağa ayak uydurup gelişerek hizmetlerine devam edecektir. 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir