Modern Paketleme Sistemi Kutu

Modern yaşam biçimlerinin getirdiği yeniliklerin en güzellerinden biri de kutulardır. Bursa koli özel üretim ürünleri birbirinden işlevsel olarak üretilir. Bursa ambalaj şık tasarımlı, her zevk ve iş alanına uygun üretim yapıyor. Şehir içi, şehir dışı kargo işlerinde, ihracat ürünlerinin taşınmasında kullanılabilecek sağlamlıktaki kolileriyle fark yaratır.

 Koli ürünlerin paletler üzerine yerleştirme ve indirilmesi sırasında kolaylık sağlar. Bursa seperetör ambalaj sistemi hassas ürünlerin zarar görmemesi için kullanılan oluklu mukavva ya da plastikten üretilebilir.  Triple kutu göz göz oyuklar halindedir ve büyük kutlular içinde katlı yerleştirme kolaylığı da sağlar. Bursa kalıp kutu  oluklu mukavvadan üretilen çeşitli ölçülerde yapılabilir. 

 Kalıp Kutu Ürünleri ve Fiyatları

 Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan ambalaj ürünleri Bursa triple kutu 5 katlı olarak üretilerek dayanıklıdır. Saklanması gereken her şey için Bursa ambalajcılar tarafından üretilir. Bursa köşebent özellikle ihracat kolilerinde dayanıklılığı artırır. Bursa ondüle şeklinde kıvrımlı ürünlerden üretilen muhteşem kutu üretebilir.

 Triple kutu üç oluklu karton kutular köşebent desteğiyle hizmete sunulur. Kalıp kutu özel ölçülerde üretilip seperetör destekli olabilir. Kraft kutu her ebatta yapılabilen, suya neme dayanıklı ürünlerdir. Bursa karton kutu özel üretim ambalaj ürünleri, güvenli ödeme seçeneği ve 7/24 hizmete hazır olarak çalışmaktadır. Uygun fiyatlarla tüm ihtiyaçlarınız ücretsiz kargo olanağıyla kapınıza gelecektir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir